Виконком Сум затвердив купівлю ще трьох автобусів

Минулого тижня виконком Сумської міськради прийняв рішення, яким рекомендував міськраді внести зміни до міської цільової комплексної програми розвитку міського пасажирського транспорту в Сумах на 2016-2018 роки. Цими змінами передбачається включити в програму купівлю ще трьох дизельних автобусів середньої місткості для КП «Електроавтотранс», пише shans.com.ua.

Нагадаємо: на липневій сесії міськради депутати не підтримали внесення цих змін. Два таких автобуса, які були спочатку передбачені програмою, підприємство вже закупило, а потім за домовленістю з міським керівництвом вирішило купити ще три. КП уже провело процедуру закупівлі цих трьох автобусів у системі ProZorro, визначено переможця (ТОВ «Авто-Регіон», яке запропонувало автобуси «Отаман А092Н6», у якого були куплені й попередні два автобуса тієї ж моделі), і 4 серпня КП «Електроавтотранс» уже навіть акцептувати цю пропозицію. Як ні парадоксально, але на тій же липневої сесії питання про виділення 5,9 млн грн на покупку цих трьох автобусів набрало необхідну кількість голосів. Але, оскільки за зміни в програму депутати не проголосували, купити автобуси КП все одно не може. Адже бюджет у нас формується за програмно-цільовим методом, а це значить, що, якщо автобусів немає в програмі, департамент фінансів не може перерахувати підприємству гроші на них.

Виконком проголосував за покупку автобусів без будь-яких заперечень і навіть без обговорення. Так що на сесії міськради 30 серпня це питання знову внесуть на розгляд депутатів.

Поділитися в соціальних мережах