За три місяці питання вивозу сміття з Чешки так і не вирішили

Міська влада збирається переставити сміттєві контейнери біля озера Чеха, щоб сміттєвози не розбивати пішохідну доріжку.

Відповідаючи на питання про оновлення розмітки на велодоріжці навколо озера Чеха та встановлення дорожніх знаків «Велосипедна доріжка», начальник управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталій Шилов пообіцяв все зробити на цьому тижні, але поскаржився: багатотонні сміттєвози продовжують розбивати доріжку, бо за кілька місяців доручення, дане департаменту інфраструктури по реорганізації вивезення сміття, не виконано.

– Вантажівки продовжують розбивати доріжку, хоча вона для цього не призначена, – поскаржився він. – Ми вже чотири рази проводили капремонт на окремих ділянках. Прошу дати ще одне доручення з вивезення сміття.

– Ми розробили проект пляжу на Чешці, де передбачили, що винесемо всі контейнери до тенісних кортів, де є заїзд, а по всьому периметру будуть розставлені невеликі урни, – розповів директор КП «А.К.С.» Володимир Никоненко.

– Можна ж поставити контейнери на в’їзді і виїзді – з вул. Інтернаціоналістів, з вул. Івана Сірка, – запропонував мер. – Тому що контейнери прямо на пляжі – це зручно, що поруч, але коли вони переповнені, то не зовсім, – висловився мер Сум Олександр Лисенко.

– І питання балансоутримувача, – додав Шилов. – Дайте доручення.

– Потрібне питання.

Нагадаємо, на початку червня було порушено питання вивезення сміття з Чешки, проте воно так і не було вирішено.

Поділитися в соціальних мережах