Замдиректора Сумського НВО запідозрили в конфлікті інтересів

Депутат Сумської міськради, голова тимчасової депутатської комісії з питань транспорту Олексій Рябенков звернув увагу на те, що кілька вихідних поспіль з 8:20 до 8:40 відсутні тролейбуси на вулиці Харківська. Це саме той час, говорить депутат, коли люди виїжджають на ринок.

“Складывалось впечатление, что коммунальный транспорт намеренно, с какой-то целью, уступает пассажиров частным перевозчикам”, – коментує у Фейсбуці Рябенков. За його словами, на тимчасовій контрольній комісії детально обговорили проблему порушення тролейбусами графіку руху. Як підсумок – наразі депутати чекають від громадськості пропозиції на посаду заступника начальника служби руху в КП “Електроавтотранс”.

Таку заяву не оминув увагою екс-мер Сум Геннадій Мінаєв. Він нагадав Рябенкову про нещодавнє підписання договору між КП «Електроавтотранс» і ПАТ «Сумське НВО» на капремонт одного троллейбуса. Під документом, укладеним 18 травня, стоять підписи директора КП і того ж Олексія Рябенкова, який одночасно є директором з матеріально-технічного та інформаційного забезпечення “Сумського НВО”.

“Конфликт интересов как бы нарисовался”, – прокоментував Геннадій Мінаєв.

protest_marshrutchiki_016

Нагадаємо, Олексію Рябенкову закидали також наміри зайняти крісло нинішнього директора КП “Електроавтотранс” Віталія Однорога.

Поділитися в соціальних мережах