Заммера Сум закликає не соромити себе перед нащадками

“Бути чи не бути? Комфорт і соціальна інфраструктура VS Суцільна забудова” – електронну петицію з такою назвою зареєструвала заступник міського голови Сум Ольга Волошина.

Чиновниця ініціює розвиток інфраструкутри 12-го мійкрорайону.

“Мешканці 12 мікрорайону невпинно прагнуть та ініціюють розвиток інфраструктури, натомість – в мікрорайоні «ростуть» лише забудови.

Інколи ми задаємось питанням нашого існування, що ми залишимо нашим нащадкам. Дивлячись на сьогодення в нашому місті, легко побачити позитивні зміни, але це лише в центральній частині міста. 30 хвилин пішої прогулянки від центру і – урбаністична прірва, 12 мікрорайон, де височіють житлові будинки, але без садочків, шкіл, скверів, облаштованих дворів… А мікрорайон насправді унікальний, адже розташований біля оази мальовничого озера Чеха. Це місце можна зробити туристичною родзинкою Сум.

Пропонуємо у 2018 році:

– облаштувати зупинками, освітленням, біотуалетами кінцеву зупинку маршруту № 60;
– відкрити маршрут № 25;
– забезпечити виконання програми “Євродвір” біля будинків по вул. Інтернаціоналістів та вул. Героїв Крут;
– встановити в 12-му мікрорайоні 10 дитячих майданчиків та 10 спортивно-тренажерних комплексів для дорослих;
– обладнати спортивний стадіон біля озера Чеха, затишний сквер для прогулянок з освітленням;
– провести капітальний ремонт каналізації та теплотраси в районі будинків по вул. Інтернаціоналістів, 55-65;
– розпочати будівництво навчально-виховного комплексу: дитсадок + початкова школа в рамках реалізації концепції нової української школи;
– відремонтувати внутрішньобудинкові дороги.

Не політичними гаслами, а реальними діями потрібно змінювати діючу ситуацію лише для того, щоб нам не було потім соромно перед нашими нащадками! Що їм залишиться? Сумно… Але вихід є.

Прошу підтримати ідею формування програми розвитку 12-мікрорайону з сучасною інфраструктурою й розвитком туристично привабливої зони та місця для відпочинку і спорту біля озера Чеха з фінансуванням вже з 2018 року”, – пише Ольга Волошина.

Підтримати петицію можна ТУТ.

20170914_110158-e1505452830844-594x445

Поділитися в соціальних мережах