Заммера виправдалася за нечищені вулиці

Заступниця міського голови міста Конотоп Тетяна Іноземцева заявила у відеозверненні, що в Конотопі «комунальної техніки недостатньо, щоб всі 400 вулиць розчистити одночасно». Відеозвернення оприлюднено на фейсбук-сторінці начальника УЖКГ Конотопської міської ради Вадима Фещенка.

Посадовиця зазначила, що у ЖЕКи додатково закупили по дві одиниці снігоприбиральної ручної техніки для очистки тротуарів.

«Зараз у місті працює шість одиниць снігоприбиральної техніки, це безпосередньо ті, які з відвалами їздять. Також три «посипайки» розсипають піщано-соляну суміш та чотири трактори, які у нас безпосередньо по місту їздять. Також долучаються комунальні підприємства, ЖЕКи, Водоканал і Теплогарант», — розповів Вадим Фещенко.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах