ЖЕК розрахував новий тариф для жителів Харківської

ТОВ «Керуюча компанія «Сумитехнобудсервіс» розрахувала тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для мешканців за адресою вулиця Харківська, 40/2 блок Б.

«Сумитехнобудсервіс» відповідно до договору про надання послуг з управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд від 04.05.2017 року надає послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території мешканцям вищезазначеного будинку.

Як повідомили у ТОВ, розрахунок комірного виконаний відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», а також наказу Мінірегіонбуду України від 25.12.2013 № 603 «Про затвердження Норм часу та матеріально-технічних ресурсів, норм обслуговування для робітників при утриманні будинків, споруд і прибудинкових територій».

Пропонується встановити тариф на рівні 2,603 грн./м.кв. (з ПДВ).

ТОВ «Керуюча компанія «Сумитехнобудсервіс» приймає письмові зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, мешканців будинку протягом 14 календарних днів з дня опублікування даного оголошення за адресою: 40007, м. Суми, вул. Катерини Зеленко, 4 та за телефоном: 793-924.

Переглянути розрахунок або Переглянути не завантажуючи

Поділитися в соціальних мережах