Жителі Сумщини поскаржилися Уряду на терор газовиків

В урядовий контактний центр направлена скарга на дії керівництва Шосткинського управління по експлуатації газового господарства. Про це повідомляється на сторінці об’єднання вільних профспілок Шостки «Громадський контроль» у Фейсбуці.

«Багато хто із мешканців нашого міста останнім часом відчували і відчувають себе заручниками незаконних дій Шосткинського газового господарства, які безпідставно відключають стояки у багатоповерхових будинках від газопостачання на декілька днів, пояснюючи це проведенням профілактичних або ремонтних робіт. До «Громадського контролю» вже зверталися мешканці будинків № 5-а по вулиці Горького, № 6 по вулиці Ціолковського зі скаргами на порушення їх прав. Згодом з’ясувалось, що насправді мета відключення — терор споживачу, який заборгував за газопостачання, через його сусідів, яких примушують нести колективну відповідальність», – йдеться в повідомленні.

За інформацією об’єднання вільних профспілок Шостки, 13 червня був відключений від газопостачання стояк у будинку № 19 б по вул. Чернігівській. Причина відключення – виявлена витік газу. Мешканці звернулися в міськгаз і до мера Миколи Ноги, однак проблема досі не вирішена.

Дії газовиків «Громадський контроль» називає незаконними і вимагає притягнути керівників Шосткинського управління по експлуатації газового господарства до відповідальності.

Нагадаємо також, Генпрокурора просять розслідувати діяльність ПАТ «Сумигаз».

Джерело: shostka.info

Поділитися в соціальних мережах