Жителі Сумщини вийдуть на масову акцію протеста

У Глухові готується загальноміська масова акція протесту проти підняття ціни на воду на 25%. Про це повідомив у Фейсбуці депутат міськради Юрій Бурлака.

За словами депутата, тариф має зрости вже з 1 вересня на 25%. Він упевнений, що підвищення цін на комунальні послуги – результат безгосподарності мера Терещенко. “Почему за безхозяйственность и непрофессионализм Терещенко, глуховчане должны платить со своих зарплат и пенсий? Еще недавно Терещенко хвастал на всю Украину, что снизил тарифы. Если это снижение, то как тогда выглядит улучшение жизни по-Терещенковски?”, – написав Бурлака.

aroo

Нагадаємо, Глухівське комунальне виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства повідомило про підвищення тарифу на воду. Централізоване водопостачання тепер буде коштувати 7,1 грн за 1 кубометр (з ПДВ), а централізоване водовідведення – 15,91 грн. Раніше, 2 грудня 2016 року, в ефірі програми Шустер LIVE мер міста Глухова Мішель Терещенко заявив про зниження тарифу на воду c 19.38 грн до 18.28 грн.

Поділитися в соціальних мережах