Жителі центру Сум скаржаться на сморід

Мешканець будинку №53 по вул. Садовій Роман скаржиться: уже кілька днів поспіль мешканці будинку не можуть у таку спеку відкрити вікна, щоб провітрити свої квартири, пише shans.com.ua.

– Поруч із нашим будинком стався порив каналізаційної мережі. Щоб нечистоти не перли назовні, на місці аварії кілька днів поспіль без зупинки працює насос. Але запах стоїть такий, що з ніг збиває! Мешканці телефонували вже і на «1580», і на КП «Міськводоканал», але дізнатися, коли ж усунуть аварію, так нікому не вдалося.

У КП «Міськводоканал» пояснили, що сталася аварія на залізобетонному колекторі на перехресті вул. Пушкіна і вул. Садової (руйнування труби діаметром 500 мм). Для її усунення необхідно проводити роботи на глибині 5 м з використанням відповідної техніки (яка на підприємстві в обмеженій кількості і зараз задіяна на поривах водопроводів), необхідних матеріалів та дозвільних документів на проведення таких робіт. Підприємство вживає всіх можливих заходів, щоб оперативно ліквідувати аварію, і найближчим часом роботи на колекторі почнуться. До їх виконання водоканал організував цілодобову перекачку стоків, а також тимчасовий трубопровід для транспортування газу.

Наразі, після звернень і скарг, КП таки приступило до ліквідації аварії за вищезазначеною адресою.

Поділитися в соціальних мережах