Жителі вулиці збираються перекривати дорогу

Жителі вулиці Спаська у Глухові мають намір перекривати дорогу. Про це вони повідомили міському голові на сесії міськради вчора, 30 травня. Таке рішення пов’язане з тим, що гроші на будівництво тротуару по вул. Спаській так і не були виділені.

“Нам говорили почекати місяць, і ми чекали. Обіцяла допомогти вирішити питання і депутат Михайлик, але сьогодні вона взагалі не з’явилася на сесію. Тому нам нічого не залишається, як вдатися до кардинальних заходів і перекрити дорогу”, – відзначили жителі.

Депутат Юрій Бурлака знову вніс пропозицію взяти необхідні кошти для будівництва тротуару з резервного фонду, а не забирати півмільйона з ремонту прибудинкових територій будинків №1, 3, 5 по вул. Ковпака, Терещенка, 21, 23 і Ціолковського 9, 1, як пропонує влада. Але його поправку не прийняли. У подальшому не набрало потрібної кількості й рішення, запропоноване владою. У результаті вул. Спаська знову залишилася без тротуару.

До слова: ще в минулому році був зроблений проект цього тротуару, але заплановані 665 тис. грн з бюджету направили на інші потреби. Жителі кілька разів зверталися до міськради, запрошували на збори журналістів, щоб показати на місці, наскільки небезпечна їх вузька вулиця.

Джерело: gazeta-nedelya.info

Поділитися в соціальних мережах