В Укрзалізниці пояснили, чому на залізничному вокзалі Конотопа перекрили вхід на ринки

В Укрзалізниці пояснили, чому вхід на ринки зі сторони 4-ої платформи залізничного вокзалу Конотопа перекрили бетонною огорожею.

Згідно з відповіддю на інформаційний запит, станція «Конотоп» є пунктом контролю черещ державний кордон. Статтею 332 Митного Кодексу України встановлено заборону перебування в зоні митного контролю громадян. Режимними правилами у зонах прикордонного контролю встановлюється недопущення сторонніх осіб до місць здійснення прикордонного контролю. Наявні виходи на платформу з боку ринку тільки сприяють перебуванню сторонніх громадян в зонах митного контролю, чим порушуються державні нормативні акти.

Також зазначається, що наявність вільних проходів з боку ринків на посадочні платформи станції призводить до організації несанкціонованої торгівлі безпосередньо на залізничній платформі №4 і на залізничних коліях станції, що призводить до втручання в роботу залізничного транспорту та порушення громадянами Правил поведінки на залізничному транспорті та Правил безпеки громадян на залізничному транспорті.

«З метою облаштування державного кордону та його технічне оснащення до європейських стандартів, створення сприятливих умов для розвитку транскордонного співробітництва, постановою Кабінету Міністрів України від 13.06.2007р. №831, затверджено Державну цільову правоохоронну програму «Облаштування та реконструкція державного кордону», якою передбачено впровадження заходу — огородження залізобетонними плитами четвертої пасажирської платформи пункту пропуску Конотоп. Даний захід, наряду з програмою ПАТ «Укрзалізниця» по недопущенню невиробничого травматизму на об’єктах залізничного транспорту, включено в план капітальних інвестицій на 2018р. та реалізується, згідно встановлених термінів», — йдеться у відповіді.

Зазначається, що встановлення огорожі здійснюється в смузі відведення залізниці згідно вимог чинного законодавства, без втручання на будь-яку приватну територію.

storinka-1-1-830x495 storinka-2-830x495

Джерело: https://topkonotop.com/

Поділитися в соціальних мережах