Вагітна жінка стала винуватицею ДТП

Сьогодні зранку в центрі Глухова сталася ДТП. «Джип», який виїжджав з другорядної дороги, не пропустив «Мітсубісі», що їхав по головній. Два транспортні засоби зіткнулися на перехресті, перегородивши проїжджу частину. Автомобілі притиснуло так, що водієві «Мітсубісі» довелося вилазити через пасажирські двері.

Коли назовні вибралися і всі інші 4 людини, стало ясно, що це – зміна митників, які прямували на роботу. А ось водій «Джипа» якийсь час залишався в машині – звичайно, все подумали, що йому погано. Побоювання частково підтвердилися, коли нарешті відчинилися двері і з іномарки, тримаючись за живіт, вийшла жінка трохи за 40, та ще й вагітна на останньому терміні. Майбутня мама, оцінивши обстановку і окинувши поглядом автомобілі, дуже розхвилювалася.

Жінка не місцева, в Глухові проїздом, з огляду на свій стан, вирішила з’їздити в лікарню. Але не доїхала буквально якихось півкілометра – влетіла в іншого учасника дорожнього руху.

Водій «Мітсубісі» розповів, що це його особисте авто, і все, що стосується аварії, він має намір вирішувати в правовому полі.

Джерело: http://www.shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах