Вчитель року-2018 з української мови та літератури проводить уроки в кабінеті інформатики

За 10 днів почнеться прийом документів на третій Всеукраїнський тур «Вчитель року-2018». Від Сумської області в ньому братимуть участь 4 вчителі. Двоє з них – із Ромен.

У роменській 11-й школі уроки з української мови та літератури проводять в аудиторії, де вчать інформатику. Світлана Кайнара, переможниця обласного туру “Вчитель року-2018” , пояснює, що так зручніше: «Я користуюсь для покращення зацікавленості сучасними інноваційними технологіями, зокрема ІКТ. І намагаюся свої завдання на уроках осучаснювати, щоб дітям було цікаво і захоплююче»

Інноваційні методики застосовує і її колега з першої школи, переможниця обласного туру “Вчитель року-2018”, – Інна Лазоренко. Вона  викладає німецьку, у педагогіці 12 років.

«Темою, з якою я йшла на конкурс, були автентичні матеріали й інтернет ресурси на уроках німецької мови. На мою думку, автентичні матеріали дають дуже багато. Діти чують мову оригінальну, а не книжну. Дивляться відео, слухають пісні, що також привносить в урок певну частинку культури», – розповідає вчителька.

На всеукраїнський етап конкурсу «Вчитель року» вийшли також Ольга Резник – учитель фізики з Шостки – та викладач фізичної культури у конотопській школі №7 Олена Панченко.

Ольга Резник, переможниця обласного туру “Вчитель року-2018” говорить:

“Я потрапляю до Харківського політехнічного інституту, а закінчила вже університет. Моя перша освіта – це інженер – інформатик. Через декілька місяців вчитель нашої школи покидає нашу школу. Немає вчителя фізики і інформатики. І мене запрошує директор спробувати. Шок був. Тому що я інженер. Я спробувала. Було 27 годин і 11-Б клас. І мені 24 роки, та я вижила.»

Олена Панченко, переможниця обласного туру “Вчитель року-2018” зазначає: “Я показала, що можна з м’ячем не тільки бігати, закидати в кільце, а можна виконувати різноманітні фрістайльні дії. Використовували різноманітні м’ячі, різною вагою. Це було жонглювання, передача м’яча, одночасно були задіяні тенісні м’ячі. Вправи одночасно виконувати двома м’ячами, трьома м’ячами – різноманітні передачі і ведення. В кінці уроку були релаксійні вправи“

Заключний – Всеукраїнський тур – «Вчитель року 2018» – відбудеться на початку квітня. Триватиме у два етапи: у першому визначатимуть 12-ку найкращих, далі – по три претендентина звання кращого у своєї дисципліні від кожної номінації – боротимуться за І місце у рейтингу. Решті фіналістів готують лауреатські відзнаки.

Джерело: http://tv.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах