Вдома у психічно хворого чоловіка вилучили 5 мінометних мін і снаряд

До чергової частини Білопільського відділення поліції надійшло повідомлення від громадян, що у дворі свого 56-річного родича вони знайшли кілька старих мінометних мін та артилерійський снаряд. На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група, посилена вибухотехніками та кінологом з ГУНП області. 

«Як виявилось на місці події, кілька днів тому за рішенням суду власник будинку був поміщений до психоневрологічного диспансеру для примусового лікування, – коментує Андрій Анісімов, начальник Білопільського відділення поліції. – Його родичі, жителі цього ж села, прийшли до садиби чоловіка, аби доглянути за господарством. І випадково знайшли у дворі, під купою назбираного металобрухту, п’ять мінометних мін та один артилерійський снаряд».

За попередніми висновками експертів-вибухотехніків, міни та снаряд відносяться до часів Другої світової війни, але й досі становлять неабияку небезпеку в разі детонації. Тож, правоохоронці відразу організували охорону безпечного периметру та викликали саперний підрозділ Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України, які і знищили боєприпаси у безпечному місці.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

 

Поділитися в соціальних мережах