Від опозиціонерів вітання приймали медики, які перебувають на заслуженому відпочинку

Напередодні професійного свята – Дня медичного працівника, представник Опозиційного блоку Сумщини Тамара Іщенко привітала ветерана праці, фельдшера Червоненської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Галину Теліженко.

Після закінчення Кемеровського медичного училища уся її професійна діяльність була присвячена благородній справі служіння людям. І сьогодні, перебуваючи на заслуженому відпочинку, жінка продовжує допомагати своїм пацієнтам, відгукується на всі прохання односельчан.

Тамара Іщенко говорить, що влада вітає працюючих медиків, але завжди забуває про тих, хто віддав багато років професії і знаходиться на заслуженому відпочинку. Хоча це саме вони передавали свій досвід молоді, працювали в складних умовах, рятували багато людей і нині ніколи не відмовляють у допомозі, бо медицина – це їх покликання і сенс життя.

У рідному Червоному Галину Дмитрівну цінують і поважають колеги, шанують земляки за самовіддане служіння своїй професії. Як медик, що приходила на допомогу в екстремальних ситуаціях, вона також є Почесним донором. «Медицина – це стратегічна галузь, покликана зберегти здоров’я нації», – така її думка.

Представниця Опозиційного блоку приїхала до Галини Теліженко з подарунками, теплими словами подяки. «Я низько вклоняюся перед вашою багатолітньою благородною працею. Дякую за Ваше чуйне серце, за Ваші вміння, які рятували життя і здоров’я людей. Тож бажаю Вам і у Вашій особі всім колегам-медикам миру, здоров’я, подальшого процвітання, оптимізму і нехай кожен прожитий день приносить щастя та любов», – сказала Тамара Іщенко.

Поділитися в соціальних мережах