Водій “Москвича”, тікаючи від копів, звалив стовп і металеву огорожу

Вчора, 24 вересня, близько 23:00, у Шостці один з екіпажів групи реагування патрульної поліції побачив «Москвич», який без світла рухався по вулиці Кірова і повертав на вулицю Горького.

Патрульний екіпаж, включивши проблисковий маячок і сирену, попрямував навздогін. На вимогу поліції зупинитися «Москвич» тільки додав газу, прямуючи вниз по вулиці Депутатській. У районі вулиць Щедріна і Урицького, біля реабілітаційного центру, автомобіль-утікач виїхав на вузьку пішохідну доріжку, зачепивши і зваливши бетонний стовп і металеву огорожу реабілітаційного центру. Внаслідок удару у авто вирвало колесо. Водій і пасажир залишили автомобіль і почали тікати.

Співробітникам поліції вдалося зловити тільки пасажира з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Його доставили в лікарню, а там виявили, що в приймальний покій прийшов і водій-утікач. Він теж був у стані алкогольного сп’яніння і розповідав, що у нього викрали автомобіль. Після спілкування зі співробітниками поліції зізнався, що саме він був за кермом «Москвича». А тікав, бо злякався.

Горе-водій – 38-річний шосткинець. Відносно нього складено 4 адміністративних протоколи. Йому належить відповідати, згідно з чинним законодавством, за вчинення ДТП, керування транспортом у стані алкогольного сп’яніння, керування без посвідчення водія і не зупинку на вимогу співробітників поліції. Про це повідомив інспектор сектора реагування патрульної поліції Шосткинського відділу поліції Роман Кулик.

42600298_239105520091016_4694654336930676736_n

Джерело: http://shostka.info/

Поділитися в соціальних мережах