Водовідведення за 5 мільйонів – нереальне?

На одному із засідань планово-бюджетної депутатської комісії начальник міськуправління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міськради попросив виділити на 2018 рік 5 млн грн на будівництво системи водовідведення на вул. Першій Оболонській, Ботанічній, Пантелеймонівській і Плодовій у Сумах. Чому вийшла така значна цифра, він пояснив так: «Крім пристрою водовідведення, ми порахували ще й вартість відновлення покриття».

Однак голова комісії Володимир Шилов відразу ж заявив, що ця вимога – нереальна: «Ми виїжджали на місце, все оглянули. Дещо там можна зробити через інфраструктуру. Але взагалі споконвіку вся вода з Роменської по всіх вуличках і дорогах стікала в річку ». Тож, схоже, водовідведення Роменці, як і раніше, не світить.

Джерело: http://www.shans.com.ua

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах