Володимир Поцелуєв побував на зустрічі першого випуску Сумського медінституту

У 1992 році медичний факультет СумДУ розпочав підготовку майбутніх лікарів, у 1998 році відбувся перший випуск дипломованих спеціалістів. Минуло 20 років – і колишні студенти зібралися біля альма-матер. Серед них – головний лікар Сумської центральної районної лікарні Володимир Поцелуєв. Зізнається: наче потрапив у минуле, з яким пов’язані теплі спогади.

“Стосунки були дуже теплі, ми були як сім’я – перший випуск. Перший факультет, перші люди, які захотіли стати медиками. Дійсно і після закінчення ми підтримуємо тісні зв’язки. Дуже багато людей залишилося працювати в місті Суми, у нас в лікарні багато працює, в обласних закладах, в інших районах”, – розповідає Володимир Поцелуєв.

Сьогодні медичний інститут СумДУ продовжує розвиватися, аби відповідати вимогам сучасності, а викладачі згадують, що саме перші студенти зробили великий внесок в історію вишу.

Від імені свого випуску керівник Сумської райлікарні Володимир Поцелуєв передав рідному навчальному закладу ікону Божої Матері, пообіцявши повернутися знову.

Поділитися в соціальних мережах