Все для друзів, або як мер Салатун займається геноцидом роменців

Як уже повідомлялося, в м.Ромни 24.04.2018 встановлено найвищий тариф на холодне водопостачання в Україні – майже 35 грн./куб.

Підвищення даного тарифу планувалося давно, але навіть корумпована НКРЕ не погоджувала розрахунки надані ПП “Еліпс”. А в 2018 році затвердження даного тарифу передано на місця. І компанія  (пан Салатун разом з депутатами) зробили подарунок своему другу – директору ПП “Еліпс” Агаханяну, хоча не так давно ця ж компанія визнала воду технічною, а судом встановлено бездіяльність міської влади в питанні контролю якості води. Мабуть так почали контролювати.

Тим часом якість води в місті не змінилася, в нічний час тиск падає до такої межі, що неможливо навіть умитися перед сном (живучи на першому поверсі), люди змушені щотижня змінювати фільтри, щоб вода йшла без кусків іржі, боротися з вапном, яке осідає на всьому, …

Сам пан Салатун та більшість депутатів мешкають в приватному секторі (доречі як і сам Агаханян), водою з міської системи не користуються, а тому не дивно, що приймаються такі рішення та відсутній контроль якості. І не дивіться декларації, де приватних будинків не вказано!

Поділитися в соціальних мережах