Вийшло друге видання книги про сумського олімпійського чемпіона

За сприяння обласної влади в рамках програми підтримки місцевого книговидання вийшло друге доповнене видання книги письменника і журналіста Олександра Вертіля «Олександр Шапаренко: на гребені хвилі».

Книга присвячена життєвому і спортивному шляху нашого славного земляка, легендарного майстра швидкої води, дворазового олімпійського чемпіона з веслування на байдарках, Почесного громадянина Сум Олександра Шапаренка.

У порівнянні з першим, віддрукованим в 2015 році також в рамках зазначеної програми, нинішнє містить нові розділи і більш ста кольорових і чорно-білих фотографій, деякі з яких публікуються вперше.

Зокрема, доповнено сторінки про активну громадську та просвітницьку діяльність ветерана спорту в останні роки, його численні зустрічі і спілкування з шанувальниками спорту в Сумах та області.

Але в основі – розповідь про дитинство і юність, важкий шлях до олімпійських вершин, близьких серцю тренерів, наставників, друзів.

Як і попереднє видання, це також розраховане на широке коло читачів, в тому числі юнаків і дівчат, які мріють про власні спортивні досягнення.

Основну частину тиражу отримають бібліотеки, вузи, спортивні установи області тощо.

Поділитися в соціальних мережах