Виконком відреагував на петицію про нелюдські умови в 4-й лікарні

Виконком Сумської міської ради під час сьогоднішнього засідання підтримав петицію Андрія Кисіля щодо створення у міській клінічній лікарні № 4 належних умов, доручивши відділу охорони здоров’я до 15 жовтня розробити, з обов’язковим проведенням консультацій з автором петиції, заходи на вирішення порушеного питання.

“Щодня медики 4-ї міської лікарні (зокрема, неврологічного відділення) рятують життя десятків людей. Попри це, умови їх роботи та умови перебування пацієнтів – абсолютно незадовільні. Відсутність належної вентиляції, сучасних медичних меблів, жахливий стан підлоги і стін як у коридорах, так і в палатах, серйозні проблеми з умовами елементарної гігієни – все це перетворює лікування закладі на тяжке випробування.
У зв’язку із цим пропонуємо невідкладно, в поточному, 2018 році, провести проектні роботи, виділення необхідних коштів з бюджету м. Суми та повноцінний ремонт і модернізацію даного медичного закладу”, – йдеться у тексті петиції.

Відділ охорони здоров’я визначили відповідальним за вжиття відповідних заходів, виконання яких контролюватиме профільний заступник міського голови Максим Галицький.

Поділитися в соціальних мережах