Винуватець жахливої ДТП під Сумами: “Я нічого не пам’ятаю”

У Сумському районному суді розглядають справу за фактом ДТП у Верхній Сироватці, що трапилась 9 вересня минулого року.  Нагадаємо, тоді “Ланос” врізався у припарковану вантажівку. Внаслідок аварії дві пасажирки легкового автомобіля отримали тяжкі травми і нині знаходяться у важкому стані –  одна у Сумській центральній районній лікарні, друга у Києві.

9 січня вислухали обвинувачення від прокурора та допитали винуватця аварії, він свою провину визнає.

За словами прокурора, водій знехтував безпекою дорожнього руху, відволікся від керування транспортним засобом, не скористався можливістю виявити перешкоду на своєму шляху.

Обвинувачений говорить, що нічого не пам’ятає окрім  удару: “Виїхали на оцю вулицю  і нічого не пам’ятаю, чи сонце засліпило, ну я нічого не пам’ятаю, як це трапилось. Пам’ятаю удар,  як скло посипалось. Я, коли прийшов до тями,  вийшов з машини, там уже люди були, які біля мене живуть”.

Судове засідання відклали до 26 січня, щоб допитати свідків.

Джерело: http://tv.sumy.ua/

Читайте також: Сім’я АТОвця витратила всі гроші, щоб виходити доньку після ДТП

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

 

Поділитися в соціальних мережах