Визначили найкращу школу Путивльського району

«Сумські дебати» провели опитування «Яка школа та її директор найкращі в Путивльському районі?», в якому взяли участь 14 536 (!) респондентів. Освітяни Путивльщини проявили неабиякий інтерес до цього голосування, висловлюючи напрочуд активну підтримку деяким навчальним закладам та їхнім керівникам. Адміністрація одніє із шкіл, спостерігаючи за зростаючою кількістю голосів, навіть звернулася до колег, батьків та учнів із тим, що їхні школярі – найкращі  незалежно від результатів.

І місце (4 507 ) і звання найкращої здобуває Путивльське навчально-виховне об’єднання: спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня – гімназія – дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) та його директор Тетяна Василівна Лепьошкіна.

714636838

ІІ місце (3 843) посідає Путивльська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Г.Я. Базими та її директор Людмила Василівна Скоробагата.

2013-04-16-14-49-50

ІІІ місце (2 839) займає Путивльська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. Радіка Руднєва та її директор Тетяна Петрівна Корнєва.

shk1

putyvl-shk

putyvl-shk2

Вітаємо переможців та бажаємо творчої наснаги у щоденній праці!

Поділитися в соціальних мережах