Як виконує обіцянки мер Сум?

«Слово і Діло» продовжує відстежувати, як виконують свої обіцянки політики та чиновники, та підготувало рейтинг відповідальності мерів обласних центрів України. Обіцянки зафіксовані на час каденції з урахуванням всіх періодів перебування на посаді, в тому числі виконувача обов’язків міського голови.

Зокрема, міський голова Сум Олександр Лисенко виконав 38% обіцянок. Він пообіцяв, що добудують футбольну академію “Барса”, створять тролейбусну лінію на Прокоф’єва, забезпечать Суми ангіографом тощо.

31 обіцянка у мера Сум перебуває у стадії виконання. Серед тих, що “в процесі” – невідремонтована Альтанка, яку обіцяли відреставрувати у 2018 році. Також Олександр Лисенко обіцяв відремонтувати ряд вулиць, побудувати єдиний прозорий офіс з надання соціальних допомог і послуг, створити сучасну операційну у міській клінічній лікарні №1 тощо.

Пообіцяв і не виконав міський голова Сум 34 обіцянки. Так Олександр Лисенко запевняв, що щороку міська рада буде закупляти по 10 нових тролейбусів для обласного центру, обіцяв ініціювати закупівлю автобусів великої місткості, відремонтувати вулицю Кузнечну тощо.

71534-1_uk_normal

Джерело: https://www.slovoidilo.ua/

Поділитися в соціальних мережах