Яким управлінням міськради сумчани найбільш незадоволені?

«Сумські дебати» провели опитування: «Роботою якого департаменту, управління чи відділу Сумської міської ради ви незадоволені найбільше?». Свої відповіді дали 836 відвідувачів нашого сайту.

Лідером антирейтингу (195 голосів) виявилося управління капітального будівництва та дорожнього господарства, яке очолює однопартієць мера Віталій Шилов. Імовірно, такий результат передусім обумовлений масовим невдоволенням станом доріг у Сумах, яке висловлюють і водії, і пішоходи.

1448024487_shilov-vtaly_2

ІІ місце (192 голоси) – відділ охорони здоров’я під керівництвом в.о. начальника Олени Чумаченко. Саме цей підрозділ мерії довго тримався у топі нашого опитування, і мінімальний розрив із першим місцем свідчить про те, що жителі обласного центру мають чимало претензій до чиновників від медицини. Очевидно, на показнику відобразилось і ставлення народу до впровадження медичної реформи, враження від стану лікарень та медичного обслуговування загалом.

bezymyannyj

ІІІ місце (84 голоси) посідає управління освіти і науки, начальником якого є Антоніна Данильченко.

Серед найбільш гучних освітянських скандалів, що міг вплинути на голосування, – можливість закриття класів мистецтв у ССШ №29 через недостатність фінансування.

dsc_0040

op-upr

op-upr2

op-upr3

op-upr4

op-upr5

Поділитися в соціальних мережах