Юрій Бойко – єдиний кандидат, який в разі обрання президентом зможе в короткий термін забезпечити мир і відновити економіку, – Льовочкін

«Якщо говорити про другий тур (майбутніх президентських виборів, – ред), я вважаю, що там буде єдиний кандидат від Південного Сходу в особі Юрія Бойка». Про це в інтерв’ю агентству РБК-Україна заявив народний депутат, член парламентської фракції партії «Опозиційний блок» Сергій Льовочкін.

Політик вважає, що у Бойка, як потенційного кандидата від партії «Опозиційного блоку» є значна підтримка на Південному Сході та хороша основа для зростання в Центральній Україні.

– Важливо донести до виборців, що Юрій Бойко – єдиний кандидат, який в разі обрання президентом зможе в короткий термін забезпечити мир, наведення порядку і відновлення економіки, – зазначив С.Льовочкін.

При цьому народний депутат констатував той факт, що остаточне рішення по єдиній кандидатурі від партії опозиціонерів ще не прийнято.

– Нам ще належить приймати це рішення, – констатував Льовочкін.

Торкаючись питання встановлення миру в Україні Сергій Льовочкін вважає, що досягти повного припинення бойових дій на Донбасі можна лише через виконання Мінських угод.

– Заради досягнення миру «Опозиційний блок» готовий брати участь у прямих переговорах з Росією і представниками невизнаних «республік». Для нас досягнення миру – безумовний пріоритет. Тільки мир принесе об’єднання країни і покращення життя людей. Нарівні з питанням миру, «Опозиційний блок» ставить своїми першочерговими завданнями боротьбу з бідністю, ефективне управління економікою, децентралізацію влади, відновлення історичної справедливості і, безумовно, розвиток демократії, – резюмував Льовочкін.

Як повідомляли Українські Новини, заступник голови фракції «Опозиційний блок» у Верховній Раді України Сергій Льовочкін вважає, що «Опозиційний блок» повинен мати двох представників у Центральній виборчій комісії України.

https://ukranews.com/news/564364-v-sluchae-yzbranyya-prezydentom-boyko-smozhet-bystro-obespechyt-myr-levochkyn

Поділитися в соціальних мережах