Юрист Соколов хоче стати мером Сум?

Останнім часом молодий юрист Олександр Соколов розвернув активну громадську діяльність, яка давно вже вийшла за межі простої боротьби за інтереси сумчан. Уже вийшов другий номер його газети, накладом у 40 тисяч примірників. Цього разу, замість тотальної критики місцевих бютівців і особливо першого заступника сумського міського голови Володимира Войтенка, на першій сторінці розміщене презентабельне фото самого Соколова з новорічним вітанням сумчан і побажанням помінятися із владою Сум місцями. Ще раніше за підтримки Соколова вийшов ряд критичних відеороликів про сумського міського голови Лисенка та його команди, які представляють партію “Батьківщина”.
Також на користь версії про мерство свідчить і той факт, що пан Соколов практично постійно відвідує апаратні наради сумського міського голови Олександра Лисенка, де постійно намагається затягти мера у словесну перепалку, не кажучи вже про медіаактивність молодого юриста у соціальних мережах.
До «побратимів» Соколова можна віднести колишнього кандидата в мери Анатолія Жука, який, ймовірно, вже не буде балотуватися, натомість надасть свою підтримку Соколову в обмін на якусь привабливу посаду.

Нагадаємо, Олександр Соколов є сином відомого у Сумах керівника заводу “Насосенергомаш” Олега Соколова, тому не можна виключати лобіювання його кандидатури і власниками цього потужного підприємства.

Поділитися в соціальних мережах