За фактом крадіжки у Путивльському монастирі відкрита кримінальна справа

За фактом крадіжки з монастиря в Путивлі поліція відкрила кримінальне провадження. Вживаються заходи щодо розшуку зловмисників. Працівники поліції звертаються до всіх громадян, яким відома будь- яка інформація, що допоможе слідству, повідомити до Путивльського відділення поліції, або в найближчий до вас відділ поліції. Анонімність гарантується.

Нагадаємо, подія сталася в ніч з п’ятниці на суботу. Зловмисник, зламавши решітку та пошкодивши вікно, потрапив у середину приміщення.  Із церковної лавки він виніс всі срібні вироби ( хрестики, ложки, ланцюжки). Роскурочив і ікону. Там, під склом, знаходився золотий ланцюжок, який він також забрав.

Дії зухвалого зловмисника в поліції кваліфікували за ст. 185 ч. 3 ” Крадіжка” і розпочали кримінальне провадження. Вживаються заходи щодо встановлення його особи та затримання.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах