За газ для Котельні північного промвузла бюджет Сум сплатив перші 5 млн грн

Котельня північного промвузла отримала газ для опалення житла населення. НАК «Нафтогаз України»  повідомило, що «ПАТ «Сумське НВО» надало довідку від попереднього постачальника про відсутність простроченої заборгованості. На даний час договори між НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Сумське НВО» укладені, номінації їм виділені». Для того, щоб підприємство позбулося боргу, пішло 5 мільйонів із міського бюджету.

«Єдиною гарантією для отримання номінацій і для припинення процедури арешту отримання номінацій на газ у газотрейдера було тримання коштів. Придбання Клубу юних техніків у заводу ми планували в минулому році купити, тоді ціна була 20 мільйонів гривень, ми на це не погодилися, а зараз коли вони під’єднати ще й додаткову земельну ділянку з відповідним об’єктом право власності. Ми погодилися на це. Сьогодні ми вже підготували в казначействі всі матеріали, уклали договір», – зазначив мер Сум Олександр Лисенко.

Нагадаємо, головною причиною не підписання договору на постачання природного газу між НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Сумське НВО» для потреб Котельної північного промвузла, була заборгованість «Сумського НВО» за використаний комерційний газ перед газотрейдером ТОВ «Газова компанія «Інвестсервіс» у сумі 19 млн грн», що призвело до зриву опалювального сезону у Ковпаківському районі міста Суми.

Джерело: http://tv.sumy.ua/

 

Поділитися в соціальних мережах