За сприяння депутатів Сумщини в обласній дитячій лікарні замінено 85 вікон

«Ми вважаємо, що обласна дитяча лікарня – повинна бути сучасною, з якісним обладнанням, аби діти отримували належне лікування. Минулоріч, завдяки нашим ініціативам, у чотирьох відділеннях СОДКЛ було встановлено 85 вікон. На роботи із обласного бюджету виділили 900 тисяч гривень. У поточному році буде сформовано ряд пропозицій від нашої фракції по заміні вікон чи по капітальному їх ремонту в інших відділеннях». Про це заявив в ефірі телеканалу АТВ голова фракції Опозиційного блоку в Сумській обласній раді Олександр Стрельченко.

До медичного закладу, в якому перебувають маленькі пацієнти з усіх районів Сумщини, депутати обласної ради Олександр Стрельченко та Микола Войтенко завітали разом з головою обласної організації «Спілки ветеранів АТО Сумщини» Володимиром Лавриком.

«Це була спільна ініціатива по заміні вікон. Завдячуючи депутатам-опозиціонерам вона втілилася в життя», – зазначив Володимир Лаврик.

Вікна у дитячій лікарні замінили вперше за 30 років, розповідають лікарі. Тепер і маленькі пацієнти, і працівники закладу знаходяться у теплому приміщенні.

Аліна, мама трирічного Артема, говорить, що в палаті офтальмологічного відділення, де вони знаходяться, комфортна температура і навіть не потрібні теплі речі, не дивлячись на те, що за вікном морози.

Мама шестирічного Івана приїжджає з сином до обласного кардіоревматологічного відділення кожні два роки, бо у хлопчика вроджені вади серця. Світлана каже, що раніше в палаті були протяги і прохолодно. Тепер дитина у футболці, ба в палатах тепло і не дме.

«Ми сьогодні задоволені тим, що почули схвалення від мам хворих дітей. Їм подобаються зміни і те, що в палатах стало тепло», – зазначає Олександр Стрельченко.

Ольга Гапієнко – заступник головного лікаря Сумської обласної дитячої лікарні розповідає: «Практично за місяць було змінено всі вікна у чотирьох відділеннях закладу. В офтальмологічному відділенні наразі 30 діток, в кардіоревматологічному – 5, в отоларингічному – 20, в психоневрологічному – 35, тому самі розумієте, яка кількість діток покращила свої умови перебування».

У планах на 2019 рік – встановлення нових апаратів для штучної вентиляції легень у відділенні інтенсивної терапії новонароджених. Для цього в обласному бюджеті вже передбачено 9 млн. 100 тисяч гривень.

Поділитися в соціальних мережах