Заробітки на вирубці лісу закінчились криміналом

У Бурині під час відпрацювання території біля лісового масиву, що належить об’єднаній територіальній громаді, працівники поліції помітили раніше судимого 54-річного чоловіка, який займався самовільною порубкою лісу.

«На території лісових насаджень він спиляв шість дерев породи «Береза», завдавши при цьому збитків на чотири тисячі гривень, – коментує Сергій Бойко, начальник Буринського відділення поліції. – Під час бесіди з правоохоронцями чоловік розповів, що ніде не працює і живе за рахунок випадкових заробітків. Коли скінчились гроші, поїхав до найближчого селища та почав пиляти дерева твердих порід, які найкраще підходять для опалення будинків. Деревину планував продати місцевим за помірними цінами».

Спилянні дерева правоохоронці вилучили та одразу передали на зберігання до округу об’єднаної територіальної громади, якій вони належать. А у відношенні чоловіка слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.246 Кримінального кодексу України «Незаконна порубка лісу», яке вже спрямоване до суду. Йому загрожує покарання у вигляді сплати штрафу, або ж навіть обмеження чи позбавлення волі строком до трьох років.

Поділитися в соціальних мережах