“Зеленбудівці” відзвітували, скільки квітів висадили в Сумах

Під час щопонеділкової апаратної наради директор КП «Зеленбуд» Володимир Лаврик прозвітував про виконану робіту та послуги, пов’язані з озелененням, утриманням та доглядом за зеленими насадженнями міста за 2017 рік та І півріччя цього року.

Комунальне підприємство обслуговує 55 об’єктів міського благоустрою, в тому числі 20 скверів та міський парк ім. Кожедуба, об’єкти благоустрою загального користування (124 об`єкти), загальною площею 110,1 га, в тому числі: газони – 100,7 га, доріжки – 7,8 га та квітники – 1,6 га. За минулий рік висаджено однолітніх та багаторічних квітів 181877 одиниць на суму 1104 тис. грн. За І півріччя цього року висаджено однолітніх та багаторічних квітів 100129 одиниць суму 777,7 тис. гривень.

«Торік фінансування на поточні роботи склало 9251500 гривень. На поточний рік за підсумками проведених тендерних процедур, запланована потреба коштів підприємства складала 16324319,84 грн., хоча фактичне фінансування становить 9061630 грн. За І півріччя нами вже освоєні кошти у сумі 4286,6 тис. грн.», – зазначив керівник КП «Зеленбуд».

Як розповів директор комунального підприємства, протягом звітного періоду особлива увага приділялась зеленим насадженням, що знаходяться на центральних вулицях міста. Вдосконалювалось та поширювалось вертикальне озеленення, де неможливо улаштування звичайних квітників. Для цього застосовували 359 універсальних термочаш, де висадили сурфінії у кількості 2340 штук.

Зусиллями «зеленбудівців» створено композицію «Жар-птиця», нотний стан та скрипковий ключ, кований виріб «Букет нареченої», сучасні та оновлені квіткові композиції у сквері по вулиці Набережна р. Стрілка, «Човен» у сквері Дружба, «Ми любимо Суми», декоративна квіткова композиція «Я люблю Суми», «Палітра» та «Тюбик з палітрою», «Квітучий автомобіль».

Наступного року підприємство планує продовжувати створювати цікаві тематичні та сюжетні композиції по місту.

Поділитися в соціальних мережах