Жінка на гостинах поцупила дорогий гаджет

На лінію «102» надійшло повідомлення від мешканця Шостки, який розповів, що під час гостин у знайомого в нього викрали дорогий мобільний телефон. 

Правоохоронці провели ряд пошукових заходів і того ж дня вирахували 34-річну підозрювану, яка також перебувала у спільних гостинах.

«За словами жінки, вона скористалась станом алкогольного сп’яніння потерпілого, та поцупила у нього телефон, будучи впевнена, що чоловік в подальшому не згадає, де його втратив, – розповідає Роман Бережний, т.в.о. начальника Шосткинського відділу поліції. – Викрадений гаджет вона добровільно видали співробітникам поліції, який вже повернуто власнику». 

Наразі у відношенні підозрюваної відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». Санкція статті передбачає штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах