Жінка вкрала гроші з банкомату, який “перемкнуло”

В поліцію з заявою про крадіжку 1000 гривень звернулась 47-річна мешканка Шостки. Жінка розповіла правоохоронцям, що знімала гроші через банкомат, але автомат дав збій. Не дочекавшись видачі готівки, вона пішла до іншого терміналу, а там з’ясувалося, що коштів на рахунку вже немає.

Поліцейські провели перевірку і з’ясували, що банкомат готівку хоч і з запізненням, але все-таки видав, однак гроші забрала наступна в черзі жінка, обличчя якого зафіксувала камера відеонагляду, встановлена в терміналі.

«Провівши ряд пошукових заходів, поліцейські встановили особу підозрюваної, – розповідає Валерій Строкач, начальник Шосткинського відділу поліції, – Жінці 47 років. Саме вона забрала чужі гроші, видані банкоматом з запізненням, та витративши на свої потреби».

Наразі кримінальне провадження відкрите за ознаками ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». Санкція статті передбачає покарання від чималого штрафу до позбавлення волі на строк до трьох років. Втім, за будь-яких обставин подальшу долю підозрюваної визначить суд.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах