Жінкам вітання, закладам – подарунки. Сумські опозиціонери вітають жінок

Напередодні 8 Березня голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Сумській обласній раді разом із лебединськими однопартійцями, депутатами міської ради Дмитром Коваленком та Іваном Минюком – вітав жінок-вчителів місцевої школи та працівниць Лебединського психоневрологічного інтернату.

«Наша політична сила проти того, аби відміняти одне з найпрекрасніших і найчарівніших свят. Цей день – додатковий привід довести, що жінки є берегинями, матерями, прекрасними колегами, професіоналами і просто красивими й неперевершеними. Тому, не зважаючи ні на які надумані вибрики Інституту Національної пам’яті, що ніяким чином не впливають на покращення життя в країні, а тільки створюють додаткові умови для протистоянь, ми все одно будемо вітати вас, чарівних і прекрасних», – наголосив Олександр Стрельченко.

Він подякував педагогічному колективу школи №6 за виховання і навчання дітей, побажав жінкам миру, здоров’я, благополуччя і вручив для потреб школи багатофункціональний пристрій – принтер, сканер і копіювальник.

Далі опозиціонери відвідали Лебединський психоневрологічний інтернат, який     є стаціонарним інтернатним закладом для соціального захисту осіб із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями. Тут на постійній основі зараз проживають 178 хворих, у тому числі 42 лежачих з втраченою функцією життєзабезпечення, що потребують постійного стороннього догляду.

«Тільки щирі душею й серцем жінки можуть працювати в такому закладі і доглядати за тяжкими хворими. Низький вам за це уклін і повага», – зазначив голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Сумській обласній раді.

Разом з депутатами Лебединської міської ради він оглянув закуплену за його сприяння професійну пральну машину об’ємом 50 кг, вартістю 130 тис грн (стара техніка ще шістдесятих років), та приміщення закладу. Керівник диспансеру звернувся Олександра Стрельченка з проханням допомогти у придбанні промислової хлібопекарської печі для випікання пиріжків.

Обласний опозиціонер пообіцяв допомогти у вирішенні цього питання.

dsc_0081

dsc_0096

dsc_0100

dsc_0111

dsc_0115

dsc_0119

 

Поділитися в соціальних мережах