Журналісти порахували, скільки коштує піар мера

Журналістаи “Голосу Конотпа” порахували, в яку суму обійшлося громаді Конотопа висвітлення діяльності у місцевих ЗМІ міськвиконкому, а також управлінь та відділів Конотопської міськради.

Як з’ясувалося конотопські чиновники користувалися послугами та відповідно сплачували за роботу 3-м місцевим медіа: ТРО “Кон-Такт”, ТРК “Вежа” та міській газеті “Конотопський край”.

Загалом на цю статтю витрат із міської казни пішло 718 311 гривень. Причому ці дані були актуальні станом на 22 листопада 2017 року, тож за останній місяц минулого року та перші дні 2018 витрати ще більше.

Згідно нехитрих підрахунків найбільше грошей за піар місцевої влади отримало ТРО “Кон-Такт”, а саме 374 000 гривень. Для порівняння приватна ТРК “Вежа” від конотопської мерії і виконавчої влади отримала 180 000гривень прибутку.

Єдиній у переліку ЗМІ газеті “Конотопський край” за надання інформаційних послуг  було сплачено з міського бюджету 164 311 гривень.

Джерело: http://konotop.in.ua/

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

 

Поділитися в соціальних мережах