Житель Сумщини намагався за 200 доларів перевести через кордон іноземця

Налагоджена робота поліції та прикордонної служби у виявленні нелегальних мігрантів дає свій позитивний результат. Так вчора о 23 годині чергових порушників затримали в Краснопільському районі співробітники відділу по боротьбі з торгівлею людьми обласного ГУНП та оперативно-розшукового відділу державної прикордонної служби смт Краснопілля.

Один з них – 29-річний місцевий житель, інший громадянин Азербайджану. Як виявилось наш співвітчизник обіцяв за винагороду перевести поза пунктом пропуску державного кордону громадянина іншої країни на територію Російської Федерації.

Відносно іноземця правоохоронці склали адміністративний протокол за незаконну спробу перетинання державного кордону України і вирішують питання про його примусове видворення за межі країни з подальшою забороною в’їзду. А ось «провідникові» бажання заробити «легких» грошей може коштувати тюремного ув’язнення на строк від трьох до семи років. В поліції вирішується питання про відкриття кримінального провадження за. ч.2 ст.332 КК України « Незаконне переправлення осіб через державний кордон України»

Поділитися в соціальних мережах