Зірваним дахом у школі зацікавилась прокуратура

Як уже повідомляли “Сумські дебати”, у ніч із 7 на 8 травня у Миколаївці Білопільського району вітер пошкодив дах опорної школи, який минулого року відрмеонтували майже за 11 мільйонів гривень. Ситуацією вже зацікавились правоохоронні органи.

Так, Білопільським відділом Конотопської місцевої прокуратури сьогодні, 8 травня 2018 року, розпочато кримінальне провадження за фактом ймовірного привласнення коштів під час ремонту покрівлі в Миколаївській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів Білопільського району Сумської області. Відомості до ЄРДР внесено за ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

За словами заступника керівника Конотопської місцевої прокуратури Олександра Віннікова, у рамках кримінального провадження встановлюються причини, що призвели до пошкодження покрівлі школи.

Наразі тривають першочергові слідчі дії, на місці події працюють співробітники прокуратури та поліції. За результатом зібраних доказів буде прийнято відповідне процесуальне рішення.

 

Поділитися в соціальних мережах