Мер Глухова Терещенко вдруге одружується у 62 роки

Міський голова Глухова Мішель Терещенко останніми днями став чи не найобговорюванішим героєм таблоїдів, а все через новину про одруження, заплановане на Покрову. 62-річний француз-аристократ зробить у своєму українському паспорті відмітку про шлюб із столичною красунею, екс-депутатом Київської міськради Оленою Єскіною. Їй, до речі, 38 років, але сам наречений в одному з інтерв’ю натякнув, що вважає кохану 25-річною – як незалежна Україна.

Залишається загадкою, чим же підкорила білява киянка серце одного із найзавидніших холостяків Сумщини? Напевно, не варениками із вишнями, які він так полюбляє, а вірогідніше активною політичною і благодійною діяльністю. А от Олена зізналася, як у неї зародилися почуття до Мішеля:

«Ми буквально відразу відчули, що дуже близькі за духом. Тому наша дружба, громадська діяльність дуже плавно переросла в більш близькі стосунки». Вона розповіла, що її привабило в майбутньому чоловікові передусім те, «що він робить для країни і суспільства”. Мішель дуже харизматична людина, яка заслуговує величезної поваги до того ким він є і що він робить. Мене ніколи не цікавили чоловіки, які живуть для себе», – поділилася майбутня перша леді Глухова газеті «День».

Пара буде вінчатися у Володимирському соборі, збудованому предками Терещенка. Наречену довелося вмовляти на проведення свята, адже вона хотіла тільки розписатись. Через зайнятість Олена навіть сукню не шила на замовлення, а придбала готову. Масштабного весільного гуляння не планують – організацією займаються самі і збираються запрошувати лише найближчих.

P.S. Мішель Терещенко розлучився у 2002 році і з того часу ретельно приховував особисте життя.

%d0%bf%d0%be%d0%b4%d1%80%d1%83%d0%b6%d0%b6%d1%8f%d0%b0%d0%bd%d0%be%d0%bd%d1%81-768x405

 

Поділитися в соціальних мережах