П’яний чиновник за кермом – для Сумської міськради норма?

Не так давно в Сумах вибухнув скандал навколо нового очільника сумської поліції. Не встиг Валерій Строкач приміряти на себе отриману посаду, як наступного ж дня, 22 вересня, був звільнений.

Причиною стала інформація 3-річної давності, оприлюднена у ЗМІ. Минуле Строкача, як виявилося, було заплямоване судовою справою, пов’язаною з керуванням службовим авто напідпитку. Такі факти і стали підставою для його усунення від щойно зайнятого крісла.

У той же час, подібна поведінка, але з боку інших посадовців міськради, чомусь сприймається більш поблажливо. Взяти хоча б нещодавній «п’яний» інцидент за участі директора Департамента забезпечення ресурсних платежів Сумської міськради Юрія Клименка.

У серпні цього року Зарічний райсуд міста Суми за нетверезе водіння притягнув його до адмінвідповідальності, стягнувши штраф у розмірі 4000 гривень. Питання ж позбавлення посади при цьому навіть не підіймалося. І навіть не позбавили прав…

Причина, напевно, в тому, що Клименко, на відміну від «якогось» Строкача, – «цілий» соратник-однопартієць мера Лисенка, окрім того – адвокат його першого зама Войтенка (до речі, теж з далеко некристальною репутацію).

Тож виявляється, щоб бути на посаді начальника підрозділу міськради, не обов’язково їздити тверезим за кермом. Потрібно просто бути чиїмось соратником.

14800662_382301758825815_594016791_n

Поділитися в соціальних мережах