Руслан Білокінь про розправу над силовиками по-сумськи

Руслан Білокінь, facebook.com

Ніхто не замислювався, за що оголосили в розшук екс-очільника УМВС в Сумській області генерал-майора Козицького В.І.?

Нагадаю події кінця 2013- початку 2014 року. В цей час на території м. Суми проходили мирні нечисленні акції протесту: декілька палаток, пару мітингів-ходи. Очільників цих заходів з Києва явно дратувала картинка на телеекранах, де Сумщина залишалася блакитного окрасу. Надійшла команда посилити мітинги, вчинити провокації аж до підпалів та захоплень адміністративних приміщень.

Сумчани – мудрі люди. Тому і не поспішали з виконанням. Тоді в таборі мітингуючих почалися дискусії . В залежності від того , хто виконає вказівки ( хоча б захопить приміщення – будь-яке адміністративне) , той і матиме в майбутньому право очолити область. Праворадикали не встигали – були задіяні в Києві , тому з виконання поспішили….

Козицький В.І. – чи не єдиний керівник, який правдами та неправдами, але не допустив кровопролиття чи підпалів будинків ( як це сталося – окрема розмова). Коли надійшло звернення обласної ради про силове захоплення та утримання іх приміщення – заява про злочин – для проведення слідчих дій була дана команда оглянути місце пригоди. Нагадую, що це територія м.Суми, де поширюються повноваження міського відділу міліції.

Як виконувалася вказівка та в якій інтерпретації віддавалася – досліджує слідство та суд.
Так от , єдиною підставою до звинуваченння начальника УМВС стало його інтерв’ю на брифінгу, де відповідаючи на запитання журналіста він і повідомив, що для огляду місця пригоди було необхідно зайти на місце і перевірити доводи власника. Умисно вибирали нічний час, щоб мінімізувати будь-які ризики у протистоянні та не допустити сутичок, коли люди практично розійшлися. До речі, оригінали цих записів десь чадним чином пропали. І ось за виконання своїх безпосередніх обов’язків Козицькому і намалювали статтю КК.

А його заступнику, Мальованому, який єдиний з керівництва УМВС був проти будь-якого силового протистояння, взагалі інкримінували найтяжчі обвинувачення.

Ось така розправа з силовиками по-сумськи.

Розправа за те, що одні не отримали влади, інші притягувалися до кримінальної відповідальності за вчинення економічних злочинів ( розкрадання бюджету), треті перекинулися на сторону переможців і змогли помститися за все, що ім не подобалася при попередній владі.

Поділитися в соціальних мережах