В Охтирці через аварійний екс-магазин “Нафтовика” житловий будинок заполонив грибок

В оселі охтирчанина Юрія Володимировича Якименка пустила коріння пліснява. Дверцята шафи покрилися білими плямами від підвищеної вологості. Святково-вихідний костюм зі службовими нагородами оперуповноваженого карного розшуку з більш ніж 25 річним стажем роботи, не встояв перед підступністю грибка і теж побілів. А картина, намальована господарем домівки в подарунок дружині Анні Олексіївні за два місяці до народження їхнього сина Тимофія, також ледь не канула в Лету. В кухні в пенсіонера поздувався лінолеум, тому довелося його демонтувати та заслати підлогу ковдрами. А замість домашніх капців Юрій Володимирович взуває валянки, бо від крижаної підлоги терпнуть ноги. Підвіконня все «розмальоване» чорними грибковими плямами, які після прибирання з’являються знову і знову, як гриби після дощу. А все через аварійний стан приміщення колишнього магазину «Нафтовик», що розташоване в правому крилі будинку на першому поверсі. Опалення там відрізане, кахель повідпадав, вікна повибивані і таке шкідливе сусідство не могло не позначитися на якості життя мешканців.

“Аби привернути увагу міської влади до нашої проблеми, ми створили ініціативну групу з числа мешканців будинку та почали штурмувати чиновницькі кабінети, – розповідає Юрій Якименко. – Дійшли аж до мера: записувалися на прийом, писали звернення та заяви з проханням створити комісію для визначення технічного стану будинку і неможливості подальшого проживання в ньому без проведення капремонту. Однак з 29 березня і по сей день топчемося на одному місці. Призначене на 24 жовтня зібрання членів комісії не відбулася, бо ніхто, крім мешканців будинку, на вказаний час не з’явився. Перенесли на 2 листопада, але без представника власника приміщення комунальники не забажали відкрити чорний вихід магазину «Нафтовик», хоча ключі при собі мали. Така ж ситуація повторилася і 7 грудня.

Складається враження, що міська влада саботує цей процес. Хоча я такого наплювацького відношення до своїх обов’язків не розумію, адже представники управління капбудівництва та комунального господарства повинні в першу чергу бути зацікавлені у швидкому вирішенні цього питання. Адже з кожним роком сирість та холод «під’їдають» фундамент і без того немолодого будинку, зведеного у далекому 1968 році” ділиться наболілим Юрій Володимирович.

Мешканці будинку вже неодноразово, «поцілувавши» замок нежитлового приміщення ПАТ «Охтирканафтогаз», так і не змогли потрапити в середину.

Пенсіонер вже втомився збиратися на безглузді комісії: «Комунальники домовляються з НГДУшними дільцями, як-то кажуть, атась Парася, німці йдуть”.

Такі заяви про спеціальну змову головний спеціаліст управління капітального будівництва та ЖКГ Олег Миколайович Горішній, який також був присутній на виїзній комісії, назвав неправдивими та нічим не підкріпленими:

«Члени комісії по обстеженню технічного стану нежитлового приміщення без присутності представника власника ПАТ «Охтирка-нафтогаз» не мають права заходити до будівлі. Напередодні ми їх належним чином повідомили про захід, надіславши листа та телефонограму. Нехай мешканці подають на власника в суд».

Джерело: http://roxolana.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах