Соратник Гриценка розкрив імена нападників на політика і звинуватив СБУ

Соратник лідера партії “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка Єгор Фірсов стверджує, що за нападом на активістів цієї політсили в Одесі стоїть Служба безпеки.

Про це він пише 3 грудня своєму блозі на “Українській правді”, називаючи прізвища п’ятьох нападників.

“Важлива інформація з приводу нападу на Гриценка й активістів партії “Громадянська позиція”. Особи п’ятьох нападників вже встановлено, їх затримали. Щодо чотирьох пройшов суд, який відправив їх під домашній арешт з електронними браслетами. П’ятого судитимуть сьогодні”, – пише Фірсов.

За даними нардепа, прізвища нападників: Олександр Капшін, Рамзан Тагіров, Володимир Куляба, Богдан Іванченко й Андрій Іванов.

“Перші двоє досить відомі в певних колах Одеси. Капшін є учасником місцевого рейкового “Автомайдану”, пов’язаного з Резвушкіним і мером Трухановим”, – пише Фірсов.

За його словами, Тагірова називають рейдером, організатором погромів на будівництвах.
“У мережі можна знайти матеріали, які розповідають про подвиги цих “активістів” – напад на будівельні майданчики, наїзди на нелегальні зали ігрових автоматів і спроби кришування таких закладів та інші замовні руху. І ось до цих подвигів додався ще один – напад на кандидата в президенти”, – пише екс-нардеп.

Фірсов стверджує, що за його інформацією, нападники на Гриценка “діяли за вказівкою СБУ”.

“До речі, СБУ займалася й іншими провокаціями проти Анатолія Степановича в Харкові, Дніпрі, Вінниці та інших областях. Всі імена відомі й, сподіваюся, скоро будуть названі”, – резюмує політик.

Українська правда

Поділитися в соціальних мережах