Більше півтори тисячі батьків просять Президента не закривати Кадетський корпус у Сумах

Більше півтори тисячі підписів зібрав відкритий лист від батьків кадетів та випускників Кадетьского корпусу до Президента України з проханням захистити та  забезпечити спокійне і нормальне функціонування  закладу.

Президенту України

Батьки кадетів

Державного ліцею – інтернату з посиленою

військово – фізичною підготовкою

«Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка

 

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Шановний Петро Олексійовичу!

Колектив батьків кадетів і випускників Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка звертається до Вас, як до Президента нашої Держави, гаранта Конституції, з проханням захистити та  забезпечити спокійне і нормальне функціонування  закладу і його перспективи розвитку.

Навчальний заклад створений Указом Президента України і активною роботою командою фахівців-офіцерів військового інституту артилерії на чолі якої, генерал  Свідлов Ю.І., який багато робив, робить і буде робити по вихованню майбутніх захисників України.  За роки існування заклад випустив 1099 випускників, 767 з яких вступили до вищих навчальних закладів силових структур, а 385 вже стали офіцерами і 196 з них виконують свій обов’язок в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України.

Останнім часом деякими засобами масової інформації поширюється неправдива і ганебна інформація, щодо діяльності закладу – є наклепом і безпідставною, розгорнута компанія по дискредитації та зміні начальника ліцею, а також бажання деяких народних обранців перейменувати і переформовувати заклад. Деякі політичні сили і псевдоактивісти протягом навчального року роблять психологічні, інформаційні напади на весь колектив, щоб послабити репутацію і позиції ліцею.

Громада Сумщини, батьки, випускники, вихованці закладу вважають, що саме ці дії є підривом обороноздатності Держави. Ми категорично проти перейменування, переформування і взагалі цих деструктивних змін, щодо навчального закладу і будемо стояти на захисті і підтримувати ліцей і його керівника генерал-майора Свідлова Ю.І..

Звертаємось до Вас з проханням підтримати і допомогти. З надією, що Ви не дасте загубити майбутнє Збройних Сил України. І що ліцей не спіткає долі військового інституту ракетних військ і артилерії.

З повагою колектив батьків кадетів, випускників і випускники Державного ліцею- інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка.

26.06.2017 року

Поділитися в соціальних мережах