За 1,5 місяці універмаг “Київ” має змінити свій вигляд

Виконком Сум рекомендував ТРЦ «Київ» привести до ладу фасад будівлі та прилеглу до нього територію.

Це позиція не лише міської влади, але й самих городян, яку вони висловили у петиції. У ній сумчани прохали відреагувати на непривабливий вигляд будівлі, хаотичне розміщення реклами та МАФів поруч з нею. За визначений час петиція отримала на свою підтримку понад 250 підписів і через це була винесена на розгляд відповідного структурного підрозділу, який, опрацювавши це звернення, підготував відповідний проект рішення виконавчого комітету.

Присутні на засіданні представники керівництва ТРЦ «Київ» зауважили, що заклад та його прилегла частина перебувають в порядку, як те було передбачене попереднім рішенням виконавчого комітету.

Така впевненість змусила міського голову Олександра Лисенка звернутися до начальника управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» Руслана Голопьорова з дорученням проінспектувати, наскільки інформація відповідає дійсності.

Члени виконкому рекомендували адміністрації ТРЦ «Київ» у термін до 1 грудня встановити тимчасові споруди для здійснення підприємницької діяльності виключно на підставі отриманих у встановленому порядку паспортів прив’язки тимчасових споруд згідно чинного законодавства та привести прилеглу до торгового центру територію у відповідність до затвердженого плану благоустрою території.

Після цього вже за два тижні, 15 грудня, має відбутися перевірка, яка покаже, наскільки добросовісно адміністрація закладу дослухається до вимог мерії.

Поділитися в соціальних мережах