Жителі Сумщини вже три місяці без субсидій

Ще з 1 травня припинилося  надання субсидії на опалювальний період мешканцям м.Ромни. Відповідно до Постанови КМУ № 848 від 21.10.1995 розрахунок на новий період повинен бути здійснений без звернення особи (крім деяких випадків) відповідними структурними підрозділами міських рад. В м.Ромни це управління праці та соціального захисту населення Роменської міської ради (УПСЗН м.Ромни).

Вже через чотири дні підприємства-надавачі послуг почнуть розносити квитанції за липень 2017 року і більшість роменців отримають їх знову з нулем в графі “субсидія”. В той же час УПСЗН м.Ромни, як показали дані минулих років, “малює” завищені показники при звітуванні, а посадові особи Роменської міської ради та Департаменту соціального захисту населення Сумської ОДА проявляють бездіяльність в вирішенні цієї проблеми. В результаті найбідніше населення (пенсіонери, малозабезпечені сім’ї), сплачуючи комунальні послуги, змушене обмежувати себе в харчуванні або влазити в боргове ярмо.

Цинізм всього цього в тому, що це відбувається на фоні виплати всім задіяним в призначенні та контролі особам нечуваних надбавок та премій.

Поділитися в соціальних мережах