За межі території України видворено чергового порушника міграційного законодаства – громадянина РФ. Факт перебування в м. Шостка іноземця без дозвільних документів на проживання встановлено завдяки злагодженій співпраці та взаємодії міграційної служби з працівниками СБУ в області.

Окрім того, представниками Управління СБУ встановлено інформацію щодо перебування неврегульованого мігранта в розшуку на території країни громадянської належності за умисне вбивство, скоєне у складі організованого злочинного угрупування. Відтак, враховуючи всю наявну стосовно порушника інформацію, співробітниками міграційної служби до Шосткинського міськрайонного суду скеровано позов щодо видворення іноземця за межі території України, який задоволено в повному обсязі.

2 грудня, керівником Шосткинського міського відділу міграційної служби Олегом НАЗАРЕНКО, у супроводі представників УСБУ, іноземця – порушника доправлено до пункту пропуску “Бачівськ” для забезпечення подальшого переміщення особи через державний кордон із території нашої держави. Рішення про примусове видворення супроводжується забороною в’їзду в Україну терміном на 5 років.