Сумська студентка – призерка всеукраїнського конкурсу відеороликів
Волонтери Сумського державного університету взяли участь у всеукраїнському конкурсі відеороликів для студентів у рамках соціального проєкту #працюйбезпечно «Я проти торгівлі людьми».
Проєкт започаткований з метою запобігання поширенню торгівлі людьми й висвітлення цієї проблеми серед молоді.
Представниця волонтерського руху СумДУ Христина Маляренко, студентка медичного інституту, з відзнятим нею відеороликом «Торгівля людьми? Трудове рабство? Це мене не стосується!», посіла 2 місце.
Конкурс пройшов за підтримки ОБСЄ та Міністерства соціальної політики України. У ньому взяли участь представники закладів вищої освіти з різних регіонів України.
![Студентка СумДУ – призерка конкурсу відеороликів на тему за..., фото-1 Студентка СумДУ – призерка конкурсу відеороликів на тему запобігання торгівлі людьми, фото-1](https://s.0542.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/053/212/ivapr1_604f51bbe3a47.jpg)
Поділитися в соціальних мережах