У СумДУ на радіодиктант пускали тільки вакцинованих
У Сумському державному університеті диктант національної єдності писали близько трьох десятків людей.
![У Сумському державному університеті радіодиктант писали три десятки людей (ФОТО) У Сумському державному університеті радіодиктант писали три десятки людей (ФОТО)](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/5a61cd27a6027a24.jpg)
Оскільки область у “червоній зоні” епіднебезпеки, до аудиторії запрошували тільки тих, хто має сертифікати про вакцинацію. Участь у написанні взяли викладачі та студенти.
Цьогоріч диктант можна було слухати в ефірі “Українського радіо”, усіх регіональних телеканалів, на UA:Перший та онлайн на YouTube й у Facebook. Обрали для написання текст письменника Юрія Андруховича. Диктував його в ефірі сам автор.
![У Сумському державному університеті радіодиктант писали три десятки людей (ФОТО) У Сумському державному університеті радіодиктант писали три десятки людей (ФОТО)](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/c617f02976756f51.jpg)
Написані роботи можна надсилати на перевірку у письмовій формі за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001 або онлайн у форматі jpg, tiff, png чи bmp на електронну скриньку [email protected]. Відправити поштою чи надіслати на електронну скриньку необхідно не пізніше 11:00 10 листопада. Текст, який диктував Юрій Андрухович з’явиться 11 листопада об 11.00 на сайті Українського радіо.