Як у Сумах християни західного обряду відзначають Великдень
У Костелі Благовіщення Пресвятої Діви Марії, на вулиці Троїцькій в Сумах, 4 квітня святкують Великдень. Служба у храмі розпочалася о 10.00.
![](https://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/733140d68d15deac.jpg)
“Приємно, що в цьому році є взагалі можливість відправляти службу з людьми. Бо минулого року, крім мене та тих, хто забезпечував технічну підтримку, людей не було. У цьому році треба більше пильності, бо ситуація тяжка. Але люди є і ми все робимо за записом. Люди з церкви не відійшли. Щодо умов — Пасха мало чим відрізняється від недільних богослужінь. Нагадуємо про карантинні обмеження, дистанцію, маски”, — зазначив отець Андрій Пальчик — настоятель Сумської римо-католицької громади Благовіщення Пресвятої Діви Марії, пише Суспільне.
За словами настоятеля, зазвичай на служіння приходить до 35 парафіян.
![У Сумах християни західного обряду відзначають Великдень У Сумах християни західного обряду відзначають Великдень](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/bd7bbb83926023ea.jpg)
Сьогодні люди прийшли з великодніми кошиками. “Принесла куліч, яйця-крашанки, ковбаса. Їстівне “, — каже парафіянка Станіслава.
Служба тривала понад годину. Потім розпочалося великоднє освячення.
![У Сумах християни західного обряду відзначають Великдень У Сумах християни західного обряду відзначають Великдень](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/1ba9ccb5cce83678.jpg)
Православний Великдень християни святкуватимуть 2 травня.